E-Mail Marketing

Jako slovo říci, e-mail marketing je způsob, jak na trh a propagovat produkty a služby prostřednictvím e-mailové dopisy.
Při podnikání na internetu, e-mail marketing je základem úspěchu a on-line podnikání nemůže existovat bez ní.Také v našich dnů, e-mail marketing je naprosto nezbytné pro offline podniky příliš!
Tak jak to funguje:v první řadě je třeba mít mechanismus (automatická) odeslat e-mailové dopisy, aniž by být obviněn za spam a dostat blokován.Pak musíte mít způsob, jak zachytit e-mailové adresy provedena (e-mail zachytit formě) ve svých dopisech nebo v místě, pošlete své čtenáře,takže si můžete v návaznosti s nimi prezentovat své nabídky a snaží se je přesvědčit, aby přijala opatření na nich.
E-mail marketing je velmi jednoduchý v jeho filozofii, ale to je trochu technicky složité a mělo by být studovány, dokud se dozvíte, jak ji používat správně pro maximální výkon.
Pokračujte ve čtení stránky a vy ll najít vše o tom, jak vytvořit profesionální e-mail marketing systém.


Autoresponders

Jaké jsou "Autoresponders"?Automatická je systém, který dělá všechnu práci na e-mail marketing.Je mechanismus, který zachycuje e-mailové adresy a odešle e-mailové dopisy bez být obviněn za spam.Existují i jiné způsoby, jak poslat e-mail, dopisy (odesílatelů,hromadné emaily), ale nejsou spolehlivé pro jejich dosažitelnosti a výkon a neměl by být ve srovnání s autoresponders jsou něco jiného.Jak můžete uzavřít ,automatická je mechanismus, který staví svůj seznam vyhlídky a dát vám možnost navázat s nimi.

Nastavení automatická vás ' ll být schopen:
-nastavit e-mailovou zachytit podobu ve vaší e-mailové dopisy nebo na webových stránkách, kde se vám posílali čtenáři,tak se můžete přihlásit do svého seznamu a získat více informací o tom, co můžete nabídnout.
-nastavit vaše následné e-mailové dopisy.Mějte na paměti, že následující krok s vaší účastníků je klíčové, aby se prodej.Statistiky ukázaly, že prodej prostřednictvím e-mailový marketing ,nabídka musí být předložena mezi 4 až 7 krát vyhlídky.
-nesmí být obviněni za spam.Jako automatická zachycuje e-mailové adresy, to znamená, že účastník je ochoten přijímat informace od vás (double opt-in).Mějte na paměti, že zasílání e-mailové dopisy se z přijímače dohodly, přijímat e-maily od vás, to vás může stát jako "spam" a mít další problémy s odesílání e-mailů.Přečtěte si více o "spam".
Na závěr ,automatická je systém, který dělá vše pro e-mail marketing práce s bezpečností a přes to můžete začít budovat vztah s publikem.Automatická je "musí mít nástroj" při podnikání na internetu.
Viz dva nejpopulárnější autoresponders web:
GetResponse
Aweber


Nové Plemeno Automatická, Auto Zprávy Nastavení

Odeslal Tom Kulzer (AWeber CEO)
Pojem následná automatická revoluci Internetového Marketingu. Nyní, "Auto Zprávy Nastavení" slibuje oblasti ještě vyšší stupeň účinnosti.


Email Marketing $19/Month!

Můžete Mít Více Prodejů, Příliš?
Pomáhá více než 102,000+ firmám, jako je ta vaše zvýšit zisky a budování vztahů se zákazníky pomocí AWeber je opt-in e-mail marketing software za více než 10 let.
Vezměte si Zdarma Testovací jízdu ještě dnes!

Tato nejnovější inovace umožňuje zkušení obchodníci bezbolestně převést marketingové know-how celé jejich dolních linií. Obchodník může nyní poskytnout každému z jeho downline zástupci s navazující autoresponse systém, který je již součástí balení obchodník pre-písemné zprávy.

Výsledek? Jen pár minut práce na straně zkušený obchodník, a každý jeho opakování je nastavit stejné vyzkoušené a ověřené marketingové zprávy.

Případová Studie: Obchodník Matt a Nové Plemeno
Například, podívejte se na případ fiktivní síť obchodník s názvem Matt M:

Pro let, Matt byl úspěšně marketing Všechny Přírodní Léčiva pomocí následná automatická. Ve skutečnosti, mnoho z jeho úspěch lze přičíst na soubor sedmi zprávy e-mailem, aby všichni jeho potenciální zákazníci. Matt má pečlivě vytvořený ty zprávy, v průběhu let, a jsou to opravdu skvělé.

V poslední době, Matt se snaží projít to, co se naučil podél jeho downline zástupci. Vysvětluje jeho principy marketingu po telefonu, a on ví, že několik jeho opakování projít jeho sledování zpráv kolem mezi sebou.

Nicméně, Matt zjistí, že jeho perly moudrosti zřídka přežít tuto "vyprávění a převyprávění" neporušený. On ví, že jeho opakování nikam blízko, co by mohli z jeho znalostí. Chce tam byl způsob, jak využít dnešní technologie, a dát je k použití pro dobro jeho downline...
Zadejte Auto Zprávy Nastavení
Pomocí Automatické Zprávy Nastavení systému, Matt downline opakování můžete objednat vlastní navázat autoresponse účty, které jsou již zabaleny s Mattem pre-písemné zprávy. Mohou sklízet ovoce Matt zkušenosti s lehkostí.

Každé opakování se bude přizpůsobovat Matt zprávy pro sebe po přihlášení do svého nového následná automatická účet, a zadat své vlastní kontaktní informace.


Email Marketing $19/Month!

Zde je Matt původní autoresponse zpráva:

  Ahoj VÉST NÁZEV,Díky za zastavení u Všech Přírodních Léčiv webové stránky ještě dnes! Doufáme, že se vám brzy zpět!

  S Pozdravem, Matt M.
  matt@all-natural-pharma.com 918 Šídlo St.

  Přírodní, PA 22314

Oznámení, že zpráva pozdrav používá proměnnou, (HLAVNÍ NÁZEV). Proměnné zajišťuje, že každý z mattovy vede obdržíte zprávu, osobní s jeho nebo její vlastní jméno. Všimněte si také, že Matt je jméno a adresa jsou na konci zprávy.
Případová Studie: Downline Dan a Nové Plemeno
Dan je jedním z mattovy downline zástupci. On nařídil jeho vlastní následná automatická přes Matt. Protože Matt je pomocí Automatické Zprávy Nastavení, Dan účet přišel pre-balené s Mattem marketingové zprávy. Dan individuální tyto zprávy sám sobě tím, že odpovíte na několik otázek v jeho on-Line Ovládací Panel. Nyní Dan posílat své vlastní personalizované verzi Matt zprávy na své zákazníky! Všechny základní obsah je Matt, ale Dan kontaktní informace na dopisy. Zde je autoresponse, že Dan pošle na své potenciální zákazníky:

  Ahoj, VÉST NAMEThanks pro zastavení u Všech Přírodních Léčiv webové stránky ještě dnes! Doufáme, že se vám brzy zpět!

  S Pozdravem, Dan Drosera
  dan@pharma-ceuticals.com 5 Farmy Způsobem
  Sootuh, TN 88457

Všimněte si, že kontakt jméno a adresu, na konci e-mail jsou Dan, ale že pozdrav na začátku zprávy stále obsahuje jméno Dan vést.
Mise Splněna
S Mattem zkušenosti v ruce, Dan je nyní na trh s větším úspěchem, než kdy předtím. A on není jediný – Matt celý downline je nyní pomocí své marketingové zprávy! Matt je provize roste exponenciálně.

Matt a Dan je situace není ojedinělá. Veškeré sítě marketingu se sídlem downline můžete využít příležitosti k dispozici v auto zprávy nastavení systému. Není lepší způsob, jak dát více auto na vaše automatická.
Jak psát výkonné e-mailové dopisy.

Pravděpodobně jste již pochopil, jak je výkonný e-mailový Marketing může být pro vaše podnikání.A které vám pomohou ještě více v e-mail marketingu jsem se umístili na konci tohoto příspěvku odkaz, ze kterého si můžete bezplatně stáhnout video kurz na jak napsat efektivní e-mailové dopisy.

Chytit příležitost a stáhnout videa a učit se:

-Jak vytvořit každý aspekt výkonný e-mail, do předmětu na cestě k PS.

-Jednoduchý způsob, jak vytvořit "e-mailem plán", že prakticky píše e-maily pro vás!

-Jak vytvářet vzrušení o tom, co prodáváte (i když je to nudné, protože nečistoty).

-Jak přimět lidi, jednat nyní, místo toho, aby ho až později. (To je často důvod, proč se nové marketingu nedokážu si lidé koupit, protože nevědí, jak přimět lidi kupovat hned, ale budete vědět, jak po shlédnutí těchto videí.)

-Jak na polské svůj e-mail a ten je připraven k vysílání. Tip: tyto kroky jsou docela jednoduché, ale pokud si ujít ani jeden z nich, budete VRAŽDY jakékoli šanci dostat dobré výsledky!

-Jak okamžitě dosáhnout tvůrčí, silný myšlení budete muset napsat vrah e-mail proma (všechny pro to vědí, a přesto nikdo se o tom mluví).

-Největší chybou lidí, aby se předmět, který zaručuje váš e-mail nebude mít otevřeno.

-Tajemství formátování e-mailů, aby je snadno čitelný (a proč se 75% marketingu zcela ignorovat této části, která odsuzuje jejich e-maily k získání odstraněny dříve, než oni dokonce i číst).

-Jak "hořet" schopnost psát vrah e-mail proma do vašeho mozku, tak, že psaní vyplývá přirozeně z vás (bude to velké oko otvírák na vás, a vzít si od místa, kde jste nyní, je talentovaný spisovatel, který může chrlit jeden vítěz po druhé!)

-Dvě věci, které potřebujete, ještě předtím, než si začal psát vrah e-mail proma (a proč zapomínání těchto dvou je surefire recept na neúspěch).

-Jednoduchý trik, který vám pomůže udržet vaši čtenáři oči přilepené k obrazovce a nutí je číst každé slovo! Tip: jedná se pomocí tří "kouzelná slova".

-Jak řemeslné předměty, které si lidé tak zvědavý, že SI otevřete vaše e-maily. Tip: Pokud váš e-mail nebude mít otevřeno, to nemá číst, a nikdo nekoupí, tak tato sekce je super důležité.

-Real triky, které profesionálové používají pro výrobu lidé pocit, že jste psaní přímo na ně (která umožňuje vytvořit neuvěřitelnou úroveň důvěry se svými čtenáři).

-Jak vytvořit konverzační otvor, který vysává lidem, a nutí je, aby si zbytek vašeho e-mailu.

-Jak donutit lidi, aby čtení, jakmile se otevřete svůj e-mail – osvědčené triky od předních světových copywritery.

-Dvě obrovské chyby, které lidé dělají v jejich otvory, včetně jednoho, který si všichni MYSLÍ, že funguje, ale na to skutečně bolí výsledky (vyhněte se tato na všech nákladů!).

-Jak udržet vaše tělo kopie pevně a na cíl, tak lidé číst celou cestu až do konce a klikněte na odkaz, podívejte se, co nabízíte.

-Jak vytvořit kuličky, které poutá pozornost lidí, a je vaše nabídka neodolatelná!

-Největší chybu, kterou jste nikdy nesmí udělat při psaní textu e-mailu (přeskočit tento jeden, a máte zaručeno, aby se nulové prodeje).

-Jak je můžete použít na magisterském stupni tajemství "bucket brigade kopie" přinutit lidi, aby si přečíst celý e-mail, bez ohledu na to, co prodáváte.

-Jak vytvořit vrah blízko, že nutí lidi jednat (zahrnuje největší chyba, které se musíte vyhnout, pokud chcete, aby lidé přijmout opatření).

-Jak vytvořit vrah P. S., které se budou řídit lidé, koupit si, co prodáváte.

-Nejdůležitější pravidlo při psaní jakékoli e-mailové propagace (to je důležitější, než cokoliv jiného, co by mohl učit).

-6 chyby, které lidé dělají při psaní proma, která bolí a jejich výsledky.

Stažení "E-Mail Proma Vystaveny"video kurz.
7 Kroků Pro Zlepšení Váš E-Mail Marketing

Úspěch vaší e-mailové marketingové kampaně je často založena na komplexních faktorů. Nicméně řada z těchto problémů může být aktivně se podařilo zajistit optimální reakci. Při vývoji další e-mailové kampaně, zvažte následující pokyny.

1. Váš seznam.

Určitě jedním z nejdůležitějších aspektů každé e-mailové marketingové kampaně, váš seznam je přímo v korelaci k vašemu úspěchu. Jsou vaše jména posledních? Oni souhlasili, že mohou být uváděny na trh? Mají se ukázal zájem o produkty nebo služby podobné, aby vaše vlastní? Ujistěte se, že používáte domě seznam (jména, co jste nasbírali na své vlastní), nebo byly nákupy od renomovaného makléře.

2. Řádek předmětu.

Dostat uživatele k otevření své poselství, je rozhodující, jakékoli e-mailové marketingové kampaně. Nejlepší způsob, jak určit předmět, který funguje nejlépe, je rozbít vaše e-maily do tří náhodných ještě stejných skupin. Opatření v reakci na každý e-mail a použít nejvyšší produkovat jeden jako kontrolní. V následné e-maily, zkuste porazit rychlost odezvy na váš kontrolní e-mail.

3. Vaše odesílatel informace.

Jaké informace se objeví na odesílatel řádek váš e-mail? Bude vaše vyhlídky uznat, že? Oni chtějí slyšet od vás? Často krát, e-maily jsou odstraněny, aniž by kdy byly otevřeny kvůli nerozeznatelný jméno odesílatele. Vaše jméno odesílatele, jméno by mělo být krátké a srozumitelné.

4. Sledujte své výsledky.

Sledování umožňuje určit, kdo otevřel vaši zprávu a kliknete na odkaz nebo více odkazů v e-mailu. Tím, že určení toho, co fungovalo a co ne, můžete zopakovat úspěch na váš další e-mail. Jak je popsáno výše, sledování je důležité zejména při testování předmětu, zapuštěný odkazy, a další přímá odpověď vozidel.

5. Ujistěte se, že vaše odhlásit metoda je v místě a pracovní.

CAN-SPAM act of 2003 vyžaduje, aby všechny e-mailové zprávy musí obsahovat jasné pokyny o tom, jak opt-out z následné korespondence. Poskytnout odhlásit mechanismus, který umožňuje těm, obdrží váš e-mail, aby vám poslal e-mail a uveďte své přání, aby opt-out z příjmu další e-maily od vás nebo vaše podnikání. Pokud příjemce již nechcete slyšet od vás, je to ve vašem nejlepším zájmu odstranit z vašeho seznamu.

6. Vaše snímky jsou správně odkazuje a které jste použili alt tagy v každém obrazu.

Nesprávně odkazování na vaše obrázky mohou způsobit, že se objeví rozbité, když budete posílat vaše zprávy – obávané červené x. Aby se ujistili, že obraz je odkazoval se správně, že musí vypadat jako, img src="http://www.yourdomain.com...." spíše než, img src="/images/picture.jpg". Alt tagy jsou další důležitou součástí vašich snímků. Nové bezpečnostní prvky na téměř každý e-mailový klient v těchto dnech obrázky automaticky vypne. S alt tagy na místě, aby vaše čtenáře k identifikaci obrazu a určit, zda je bezpečné povolit.

7. Test, Test, Test!

Bez ohledu na to, jaké jsou vaše zapojení s e-mailový marketing se stane, je důležité, že budete dodržovat výše uvedené pokyny pro úspěšné výsledky. Kromě toho, že klíčové je, aby test, test, test! Po každé e-mailové kampaně, měřit se otevře, klepněte na tlačítko-průchodky, a nákupy. Dokument konkrétní datum, čas, seznam, předmět a obsah použité na výrobu své výsledky. Odkazují zpět na vaše dokumentace před vaší další kampaň.

E-mail nemusí být složité formy marketingu. Existuje mnoho osvědčených postupů můžete sledovat a několik jednoduchých pravidel, která zajistí, účinně dodání, otevřené a konverze. Podle následujících jednoduchých pravidel uvedených v tomto článku, budete nejen dodat a efektivní e-mailové kampaně, zjistíte, konzistentní metody pro generování příjmů pro vaše podnikání.


Sledování Systému V Krabici

Follow Up To Fortunes

Naučte se, jak nastavit váš e-mail marketing úsilí pro nejlepší účinnost a unbilieveable výsledky.Kompletní "Vyplnit Prázdné" Follow Up Systém Zaručena Extrakt Maximální Zisk S Minimální Úsilí Od Jednoho Každého Z Vašich Zákazníků!

Již víte, "Peníze jsou V Seznamu"... Nyní můžete "copy & paste" váš způsob, jak ziskový e-mailové kampaně!

Klikněte Zde A Zjistěte, Jak Na To!


Translated by Yandex.Translate and Global Translator

Zanechat Odpověď

Musíte být přihlášen abyste mohl psát komentář.


Naučte Se, Jak Mít Úspěch S Adwords
Jméno:
E-mail:
Nenávidíme spam více než vy!
Vaše Soukromí je v bezpečí s námi.

Výkonné Nástroje