PPC Tipy

PPC Reklama je, když můžete vytvářet reklamy zobrazené ve Vyhledávačích Výsledek a webové stránky jiných lidí, když někdo dělá vyhledávání.Například, když budete hledat něco v Google Vyhledávač pak na stránce, ve které google zobrazuje výsledky vyhledávání ,v pravé části této stránce jsou také uvedeny čtyři line reklamy, které jsou reklamy, produkty nebo služby vztahující se k vaší otázce.
Takže pokud kliknete na reklamy, jako je tento ,budete ll dostat na stránky, které se této osobě vyplatí inzerovat.Tam jsou také stejné reklamy zobrazené na webové stránky jiných lidí, že se dohodli s Google nebo jiné reklamní společnosti k zobrazení těchto reklam tam webových stránek.
Takže pro immidiate dopravní generace PPC reklama se ukázala jako nejlepší metoda.Ale být úspěšný s PPC musíte dobře vědí, jak ji používat, jak je také prokázáno, že PPC může dostat zlomil, když nevíte jak nastavit advertisng kampaně.Co chci říct je, že pokud nechcete nastavit kampaně správně, můžete platit více než $5.00 za proklik se z generování prodeje, ale pokud budete dělat všechno správně, můžete platit pouze $0.01 za klik a získat obrovskou ammounts prodeje.
Na závěr, PPC reklama je nejlepší provozu výrobní metody, pokud je použit správně.


-Jak najít klíčová slova, která lidé používají, když chtějí koupit.

Ztrácíte spoustu peněz každý den, jak se dostat hodně kliknutí na vaše reklamy, ale žádný prodej? Pokud jste se potýkají s tímto problémem, pak musíte vyzkoušet tento článek.

Budu zahrnující některé z nejdůležitějších oblastí, které potřebujete vědět, aby byla zisková v Google Adwords.


Pochopení Pojmů Používaných V Google Adwords

Následující jsou některé pojmy nejčastěji používané v Google Adwords a co tyto pojmy jsou:

1. CPC (Cost Per Click)

CPC, také známý jako Cena Za Proklik,, je, kolik společností, které můžete inzerovat s poplatky, které vám, když někdo klikne na vaši reklamu.

2. Maximální CPC

Maximální CPC je částka, kterou jste ochotni zaplatit maximálně za kliknutí na vaši reklamu.

Budete muset státu maximální CPC pro všechny vaše klíčová slova při vytvoření nové kampaně – Google Adwords, NEBUDE vám účtovat za vaše maximální CPC.

3. Dojmy

Dojmy je počet, kolikrát se vaše reklama se zobrazí pro každé klíčové slovo.

4. CTR (Click Through Rate)

CTR, také známý jako Míra prokliku, je procento generované Adwords pro každé klíčové slovo – to je vypočtena na základě následujícího vzorce:

(Počet Prokliků / Počet Zobrazení) * 100 = CTR (v procentech)

Obecně platí, že čím vyšší je vaše CTR je, více relevantní Google myslíte, že vaše reklama je, a jako takový, v průběhu času, jak vaše CTR zvyšuje, Google Adwords vám bude účtovat nižší per click, když někdo klikne na vaši reklamu.

5. Skóre kvality (QS)

Skóre kvality je skóre, které se počítá od Google Adwords na základě řady faktorů – kvalita vaší cílovou stránku (stránky, na které budete vést své návštěvníky, když kliknou na vaši reklamu), vaše klíčové slovo je CTR, maximální CPC, kterou jste nastavili, atd.

Stránka, ve které budete posílat návštěvníky, když kliknou na vaši reklamu, je zde velmi důležité – pokud vaše stránka je jen velmi jednoduchá stránka, která poskytuje žádné informace, ale zeptejte se jich, zadejte své jméno a e-mailovou adresu pokračovat, je pravděpodobné, budete mít velmi špatné Skóre Kvality, a jako výsledek, budete muset zaplatit velmi vysokou Cenu Za Proklik.

V podstatě, tím lepší Skóre Kvality je, tím menší budete muset zaplatit, když někdo klikne na vaši reklamu.


4 Klíčové Slovo Typy V Google Adwords

K dispozici jsou 4 hlavní slovo typy v Google Adwords, a já budu vysvětlovat, co tyto klíčové typy jsou s příklady:

1. Volná Shoda

Volná shoda klíčová slova jsou klíčová slova, bez uvozovkách ( " ), nebo hranaté závorky ([ ]) mezi nimi.

Dovolte mi, abych vám příklad, volná shoda klíčového slova – učit golf.

Vaše reklama bude spuštěna vždy, když frázi člověk typů obsahuje jak "učit" a "golf". Také, vaše reklama bude také spuštěn pro související podmínky týkající se slova "učit se" a "golf", stejně.

Zde jsou některé příklady slov, která se bude spouštět vaše reklamy:

– naučte se, jak hrát golf

– golf learning webové stránky

– mistr umění učení golf

– golf poučit on-line

Tento typ klíčových slov umožní, aby se vaše reklama zobrazena většinu času. Nicméně, to je někdy velmi cílená návštěvnost.

Já osobně nemám rád cíl široké zápas klíčová slova do kampaně Adwords.

2. Frázová Shoda

Frázová shoda klíčová slova jsou klíčová slova, která se uvozovkách v mezi – například "učit golf".

Vaše reklama se být zahájeno pouze tehdy, pokud frázi člověk typů obsahuje slovo "učit golf", v tomto pořadí.

Zde jsou některé z klíčových slov frázi příklady, že se bude spouštět reklamy:

– chci se naučit golf on-line

– učit golf na internetu

– kde mohu učit golf

– učit golf swing

Nicméně, vaše reklama NEBUDE spuštěna, když někdo typy následující:

– učení golf

– naučte se, jak hrát golf

– golf naučit

3. Přesná Shoda

Přesná shoda klíčového slova, fráze mají hranaté závorky mezi nimi – například [učit golf].

Reklama bude být zahájeno POUZE tehdy, když někdo vstoupí slova učit golf v uvedeném pořadí. Nic jiného v přední nebo na zadní straně.

Jsem rád cíl mé inzeráty s oběma přesná a frázová shoda klíčových slov – jak se mi nejlepší cílený provoz na mých webových stránkách.

4. Negativní Zápas

Mnoho lidí zanedbávat s negativní klíčová slova v jejich reklamních kampaní. Musíte najít tolik negativní slova, jak je možné odstranit nežádoucí reklamy a nechtěné kliknutí.

Dovolte mi, abych vám příklad – pokud prodáváte digitální knihy produktu na golf s názvem "začátečník golf tipy", byste nechtěli, aby se vaše reklama zobrazovat, když je někdo hledá volný začátečník golf tipy, začátečník golf tipy torrent, začátečník golf tipy stažení, atd.

Vše, co musíte udělat, zde je předcházet tato klíčová slova s negativní (-) označení, např.

-zdarma

-torrent

-stáhnout

Sledujte tento Negativní klíčová Slova Odpovídají Video:

To je velmi důležité: MUSÍTE budovat svůj seznam negativní klíčová slova. Pozor na negativní klíčová slova, jednoduše využít zdarma Google klíčových Slov, nebo zdarma Wordtracker nástroj, zadejte klíčové slovo, které chcete cílit, a procházet seznam, jestli tam je nějaká klíčová slova, že si nepřejete, vaše reklama se zobrazí, pokud někdo vstoupí nich.

Jsem normálně seznam asi 500 – 600 negativní klíčová slova v jakékoliv kampaně v Adwords, který jsem – to zajistí, že moje reklama bude zobrazovat pouze pro nejvíce cílených klíčových pojmů, a tím pro mě lepší zisky.


Pochopení, Váš Potenciální Zákazník Koupi Životního Cyklu

Pochopení, váš potenciální zákazník koupi životního cyklu, je velmi důležité, abyste rozhodování o typu klíčová slova byste měli cíl pro všechny kampaně v Adwords, které se chystáte nastavit.

V podstatě existují 3 kategorie klíčová slova – tedy Prohlížení klíčová Slova, Srovnání klíčová Slova a konečně, Nákup klíčová Slova. Jen to, co tyto kategorie klíčová slova znamenají?

Dovolte mi to vysvětlit na příkladu. Vezměte si například, že jste podporu BMW řady 7, auto jako affiliate – klíčová slova, která byste měli cíl pro nejlepší výsledky:

1. Prohlížení Klíčová Slova

V této fázi, bude vaše potenciální zákazníky pravděpodobně neví, co model, nebo dokonce to, co značku auto on/ona chce. Ale on/ona je zájem o nové auto.

Tak on si jen zadat klíčová slova jako následující zjistit, jaké typy automobilů a modely jsou k dispozici:

– rychlá auta

– super auta

– sportovní vozy

– pěkný auta

– inteligentní auta

Seznam nekončí – ale dám vám příklad klíčová slova budou možná enter. To je procházení klíčová slova fáze.

Pokud jste podporu BMW řady 7, pronájem a jste cílení na klíčová slova, jako jsou tyto, je pravděpodobné, budete mít spoustu reklam, můžete získat spoustu kliknutí, ale žádné konverze – důvodem je, protože lidé, kteří typu v těchto klíčová slova dokonce ani nemají v úmyslu koupit.

Nemám normálně povzbudit vás k cíli, jako klíčová slova pro vaše Adwords kampaň. Je to jen ztráta času a peněz.

2. Srovnání Klíčová Slova

Po delším zkoumání, kde potenciální zákazník rozhodne, že chce koupit auto BMW – ale neví, který model chce. V této fázi, chce zjistit více o vozy BMW, tak se budu zadat klíčová slova jako:

– BMW na prodej

– BMW hodnocení

– porovnat modely BMW

Pokud máte vytvořen vstupní stránky shromažďovat vaše potenciální zákazníky,' jméno a e-mailovou adresu výměnou za zprávu zdarma, e-mail série, video série, audio série, atd. vychovávat ho/ji na typy BMW modely jsou k dispozici, a nakonec ho přesvědčit, proč on/ona by měla získat BMW řady 7 auto, které jste podporu, pak byste se měli zaměřit těchto klíčových slov v Adwords kampaně.

To je srovnání klíčová slova fáze. Pamatujte si, že v této fázi, vaši zákazníci vědí, co chtějí – v BMW, ale on/ona neví, zda vozů BMW je nejlepší volba pro něj, nebo on/ona nebude vědět, který model chcete jít. Se správným marketingové techniky, můžete být schopni získat nějaké prodeje zde.

3. Nákup Klíčová Slova

Váš potenciální zákazník vědět, co on/ona chce – BMW 7 série auto, a je připraven k nákupu. Tak on/ona bude zadat klíčová slova jako:

– koupit BMW řady 7

– levné BMW řady 7

– BMW řady 7 nabízí

– BMW řady 7, auto prodej

Seznam pokračuje – Jedná se o tzv. "Nákup klíčová Slova", a to je místo, kde většina peněz bude provedena z – to je místo, kde musíte cílit na klíčová slova – všechny instance klíčová slova obsahující výraz "BMW 7 series".

Budete mít nejvyšší počet konverzí z těchto nákup klíčová slova.


Nástroje Pro Výzkum Klíčových Slov

Já obvykle využít tyto 3 nástroje zdarma během mého výzkumu klíčových slov pro vhodná klíčová slova pro kampaně Adwords:

1. Google klíčové Slovo Výzkumný Nástroj

2. Wordtracker Zdarma Klíčových Reseach Nástroj

3. Klíčová slova Objev Zdarma Klíčových Výzkumný Nástroj

Kolik Bych Měl Nabídku? – Tipy Pro Určení Vaší Maximální CPC

Jako hrubý odhad, budu předpokládat, že dostanu 1 prodej každých 100 kliknutí (můžete si vzít tento předpoklad stejně)

Řekněme, že komise obdržíte pro tento produkt je 47 dolarů za každý prodej. Proto, vaše maximální CPC by měla být:

Komise Zaplaceno za Prodej 1 / 100

Což v tomto případě bude $0.47 – můžete nastavit maximální CPC, jak $0.47.

Nicméně, můžete také chtít, aby se předpokládat, že budete mít možnost získat 1 prodej v každých 50 kliknutí. V takové situaci, můžete nastavit maximální CPC, jak $0.94.

Normálně, budu moci dostat prodej každý 33 kliknutí na průměrné (to je můj průměr) – takže pro mě, mohu nastavit maximální CPC, jak $1.42.

Je Možné, Abych Se Nastavit Maximální CPC Být Stejný Jako Minimální Příhoz určený Adwords?

Než jsem se odpovědět na tuto otázku, dovolte mi vysvětlit, co to minimální příhoz určený Adwords prostředky – to minimální nabídka je minimální částka, kterou musíte nastavit jako maximální CPC, aby pro Google Adwords, aby se vaše reklamy zobrazovat.

Pokud nastavíte maximální CPC být nižší, než to, co je uvedeno v minimální příhoz, pak Google Adwords nebude zobrazovat vaše reklamy.

Zpět k otázce, ano, můžete si nastavit maximální CPC pro každé klíčové slovo je stejná jako minimální příhoz určený Adwords. O tom, že vaše reklama bude s největší pravděpodobností být umístěn v zadní konec pro klíčové slovo jste nabízení.

Řekněme, že pokud je již 10 reklamy pro tento konkrétní klíčové slovo, které se ucházejí o – vaše reklama bude umístěna v 11. pozici.

Cílení Vyhledávání – Obsah Sítě – Nebo Ne?

Když zadáte vaše kampaň nastavení, zobrazí se sloupec s názvem "Sítě", která umožňuje státu sítě, ve kterém chcete, aby vaše reklamy zobrazovat.

1. Vyhledávání Google

Pokud je toto zaškrtnuto (musí být zaškrtnuto), vaše reklama se zobrazí, když někdo zadá klíčové slovo, které jste nabídku ve vyhledávači Google.

2. Vyhledávací Síť

Pokud je toto zaškrtnuto, vaše reklama se zobrazí, když někdo zadá klíčové slovo, které jste nabídku v Google Vyhledávání Sítě – jako je Froggle, Skupiny Google, AOL, Netscape, Ask.com, Shopping.com, Earthlink.com, Compuserve, AT&T.

Já osobně nedoporučuji vám zaškrtněte tuto možnost, protože na kliknutí jsou velmi cílené (na základě zkušeností)

3. V Obsahové Síti

Když je tato volba zaškrtnuta, můžete reklamy se objeví v související webové stránky na Internetu, ve kterém webmaster má Adsense modulů.

Nedoporučuji tuto možnost zaškrtnout také proto, že kliknutí se dostanete, jsou velmi necílené (opět na základě mých zkušeností)


Jak Mohu Psát Efektivní Reklamou?

Psaní efektivní ad kopie je velmi důležité, aby si velmi dobré CTR – protože vaše reklama se odlišit od ostatních, a to bude určitě chytit pozornost lidí a klikne na vaši reklamu.

Jeden dobrý způsob, jak vytvořit ad kopie je vytvořit si vlastní "praštit" souboru – tento soubor bude obsahovat dobrý reklamní fráze, které můžete použít.

Pravděpodobně jste se mě ptal, jak teď můžete najít dobré reklamní fráze, můžete použít – snadné. Vše, co musíte udělat, je podívat se do místní noviny – což někdy reklamu, která se ti do očí bude dobrá ad kopie přesnou frázi v reklamě, že se ti do očí a umístit jej v této "výpad" soubor vy. Pokud tento inzerát fráze podaří chytit vaše oči, je velmi pravděpodobné, že bude moci chytit oko i dalších.

Dalším způsobem, jak se podívat na reklamy, které je ve vyhledávači Google pro různá klíčová slova, která hledáte místo reklam na – zjistit, které reklamy se ti do očí – a pro reklamu, že se ti do očí – to, co reklamní fráze dělal inzerent použít? Zkopírujte tento reklamní fráze do svého "praštit" soubor znovu.

V průběhu času, budete mít "výpad" soubor plná poutavých reklamních frází, které můžete použít při vaší reklamy mají efektivní reklamou, a tím zlepšit své reklamy CTR.


Co Je Google Facku?

Co přesně je Google Facku? Dát do laického hlediska, to prostě znamená, Google Adwords znevýhodnila inzerenti tím, plácal jim s velmi vysokou minimální nabídku pro klíčové slovo – z minimální nabídkou $5 nebo $10 za kliknutí na klíčové slovo.

Důvod, proč tyto reklamy jsou trestány je s největší pravděpodobností způsobeno kvalita cílové stránky, které vedou lidi k tomu, když jejich reklamy jsou klikli.

Jak již víte, Google miluje unikátní obsah, a oni nenávidí spamy – takže pokud se chystáte vést někdo na cílovou stránku, kde to obsahuje, ale nic, 2 pole formuláře požádat je o jejich jméno a e-mailovou adresu, budete s největší pravděpodobností bude penalizovat Google – museli zaplatit velmi vysokou cenu za proklik.

Jak Mám Vědět, Jestli Jsem Byl Google "Plácl"?

Velmi jednoduché, vše, co musíte udělat, je podívat se na "Skóre Kvality" ve sloupci vaše reklamní kampaň stránka skupiny.

Pokud se podíváte pod Kvality Podle sloupce, zobrazí se "Minimální Nabídka" pod vaše Skóre Kvality pro každé klíčové slovo – li minimální nabídka je $5 nebo $10, znamená to, říct, že jsem byl Google "plácl" pro konkrétní klíčové slovo.

Když se to stane, znamená to, že Google za to, že cílové webové stránky, které jste vedl návštěvník, když kliknou na vaši reklamu, není relevantní pro klíčové slovo jste odeslali nabídek nebo cílové stránky má velmi špatnou kvalitu obsahu. Budete se muset podívat do zlepšení cílové webové stránky.

Existují Nějaké Další Pay Per Click Stránky, Kde Jsem Si Místo Mé Reklamy?

Někteří z vás může najít Adwords příliš konkurenční (jsou tam opravdu spousta soutěže v některých z těch velmi horké výklenky).

Možná budete chtít, aby zvážila umístění vaší reklamy v další Pay Per Click Vyhledávače, jako konkurence je menší, a také nemusíte platit příliš mnoho za proklik.

Zde jsou některé další Pay Per Click Vyhledávače, budete chtít, aby zvážila umístění vaší reklamy:

– Yahoo Search Marketing

– MSN AdCenter

– 7 Vyhledávání

– LookSmart

– Miva

– Zvýšení

– AdBrite

Měla jsem úspěchy v některé z těchto dalších vyhledávačích – některé z těch opravdu konkurenční klíčová slova, pouze mě stálo $0.01 za klik v některé z těchto vyhledávačů! ;)

Doufám, že jste našli tento článek useful1

Klikněte zde se dozvíte, jak vydělat ziskové PPC Reklamy .

Vše nejlepší
Mathaios

Translated by Yandex.Translate and Global Translator

Zanechat Odpověď

Musíte být přihlášen abyste mohl psát komentář.


Naučte Se, Jak Mít Úspěch S Adwords
Jméno:
E-mail:
Nenávidíme spam více než vy!
Vaše Soukromí je v bezpečí s námi.

Výkonné Nástroje