Mialbys porady

Reklama kontekstowa-to kiedy tworzysz reklamy są wyświetlane w wyszukiwarkach wyniku stronach i witrynach innych ludzi, gdy ktoś sprawia, że wyszukiwanie.Na przykład, gdy coś szukać w wyszukiwarce Google, a następnie w stronie, w której Google wyświetla wyniki wyszukiwania w prawej części tej strony pojawiają się również cztery wiersze reklamy są reklamy produktów lub usług, odnoszące się do twojego pytania.
Więc jeśli klikniesz na reklamy, jak ten ,można zjeść na miejscu, że ten człowiek płaci, aby reklamować.Istnieją także same reklamy банеры na stronach internetowych innych ludzi, którzy zgodzili się z Google i innych firm reklamowych do wyświetlania reklam tam w tych stronach.
Tak, że na bezpośrednie generowanie ruchu z reklamy kontekstowej-to był najlepszy sposób.Ale, aby być skuteczne z mialbys trzeba wiedzieć, jak go używać, jak okazało się również, że PDA może się złamał, gdy nie wiesz, jak ustawić swoje kampanie, które są reklamowane.Miałem na myśli, że jeśli nie są ustawione twoje kampanie poprawnie można zapłacić ponad $5.00 za kliknięcie z zysku, ale jeśli zrobisz wszystko poprawnie, będzie można za zaledwie $0.01 za kliknięcie i uzyskać ogromne ilości sprzedaży.
Podsumowując, reklama kontekstowa-najlepszy sposób na generowanie ruchu, kiedy jest używany stosownie.


-Jak znaleźć słowa kluczowe, które ludzie używają, gdy chcą kupić.

Tracisz dużo pieniędzy każdego dnia otrzymywać wiele kliknięć na reklamy, ale nie ma w sprzedaży? Jeśli masz do czynienia z tym problemem, to musisz sprawdzić ten artykuł.

Opiszę niektóre z najbardziej istotnych obszarów musisz wiedzieć, aby być rentowne w google адвордс.


Zrozumienie Terminów Używanych W Google AdWords

Poniżej znajdują się niektóre terminy, najczęściej używane w Google Adwords i to, że te terminy są:

1. Cpc (koszt za kliknięcie)

PDA, znany również jako Cena Za Kliknięcieto , ile firm, które promują się z oskarżeniami, gdy ktoś kliknie na reklamę.

2. Maksymalna PDA

Maksymalny glina-to kwota, jaką jesteście gotowi zapłacić maksymalnie za kliknięcie w twoją reklamę.

Trzeba określić maksymalną PDA dla wszystkich słów kluczowych przy tworzeniu nowej kampanii w Google Adwords nie będzie pobierać opłaty za swoje maksymalną PDA.

3. Wrażenia

Wrażeń, ile razy twoje ogłoszenie zostało pokazane dla każdego słowa kluczowego.

4. CTR (кликабельность)

ХТР, znany również jako przycisk przez zakład, procent, generowanych w AdWords dla wszystkich słów kluczowych – jest obliczana według następującego wzoru:

(Liczba kliknięć / Liczba wyświetleń) * 100 = ХТР (w procentach)

Ogólnie rzecz biorąc, im wyższy wskaźnik CTR, tym bardziej odpowiednich Google, myślę, że twoje ogłoszenie i w ten sposób, z biegiem czasu, jak wskaźnik CTR wzrasta, w Google Adwords będzie pobierać mniej za kliknięcie, gdy ktoś kliknie na reklamę.

5. Wynik jakości (SZJ)

Wynik jakości jest ocena, która jest obliczana według Google Adwords na podstawie wielu czynników – jakości strony docelowej (strony, z której będziesz prowadzić swoich gości, gdy kliknie na twoją reklamę), słowa kluczowego CTR sieci, maksymalna cena za kliknięcie, którą zainstalowałeś itp.

Na stronie w której masz zamiar wysyłać odwiedzającym po kliknięciu na reklamę, to jest bardzo ważne – jeśli strona jest tylko bardzo proste strony, że nie daje żadnej informacji, ale poprosić ich, aby wprowadzić swoje nazwisko i adres e-mail, aby kontynuować, najprawdopodobniej dostaniesz bardzo zły wynik jakości, a w konsekwencji, trzeba zapłacić bardzo wysoką cenę za kliknięcie.

W istocie, tym lepiej wynik jakości, tym mniej trzeba zapłacić, gdy ktoś kliknie na reklamę.


4 Rodzaje Słów Kluczowych W Google Adwords

Istnieją 4 podstawowe typy słów kluczowych w Google Adwords, a mam zamiar wyjaśnić, że słowo kluczowe w tego typu przykłady:

1. Dopasowanie Przybliżone

Szerokie dopasowanie słów kluczowych słowa kluczowe bez żadnych cudzysłowów (") lub nawiasy kwadratowe ([ ]) w między.

Podam przykład słowo kluczowe w dopasowaniu przybliżonym – nauczyć się grać w golfa.

Twoje ogłoszenie będzie działać za każdym razem, gdy słowo kluczowe zdanie osób typu zawiera jako "wiedzieć" i "golf". Także Twoje ogłoszenie będzie zawierać także do związanych z nim terminów, dotyczących słowa "uczyć się" i "golf", a także.

Oto kilka przykładów słów kluczowych, które będą powodować, że twoje reklamy:

– nauczyć się grać w golfa

– pole do nauki stron internetowych

– opanować sztukę nauki golfa

– golf-lekcje online

Ten rodzaj słów kluczowych pozwoli twoja reklama będzie widoczna przez większą część czasu. Jednak jest to czasami bardzo rozwiązał ruch.

Ja osobiście nie lubię docelowej szerokie dopasowanie słów kluczowych w mojej kampanii AdWords.

2. Dopasowanie Do Wyrażenia

Dopasowanie do wyrażenia słów kluczowych słowa kluczowe, które są cytaty w między – na przykład "nauczyć się grać w golfa".

Twoje ogłoszenie będzie dostępne tylko, jeśli słowo kluczowe zdanie osób typu zawiera słowo "nauczyć się grać w golfa" w tej sekwencji.

Oto kilka fraz kluczowych przykłady, które będą powodować reklama:

– chcę nauczyć się grać w golfa online

– nauczyć się grać w golfa w internecie

– gdzie mogę nauczyć się grać w golfa

– nauczyć się grać w golfa huśtawka

Zresztą, twoja reklama nie zostanie uruchomiony, gdy ktoś typy w następujący sposób:

szkolenie golf

– nauczyć się grać w golfa

– golf-dowiedz się

3. Dokładne Dopasowanie

Słowo kluczowe w dopasowaniu ścisłym zdanie w nawiasach kwadratowych, między nimi, na przykład [nauczyć się grać w golfa].

Ogłoszenie zostanie wykonana tylko wtedy, gdy ktoś wchodzi w słowa nauczyć się grać w golfa w tej kolejności. Nic innego w przedniej lub tylnej.

Uwielbiam pokazywać swoje reklamy z obu dokładne i dopasowanie do wyrażenia słów kluczowych – jak dają mi najlepiej ukierunkowane ruchu na mojej stronie.

4. Negatywne Mecz

Wielu ludzi zaniedbuje obecność wykluczających słów kluczowych do kampanii reklamowych. Trzeba znaleźć jak najwięcej negatywnych słów, jak to możliwe, aby wyeliminować niepożądane pokazy i niechcianych kliknięć.

Podam przykład – jeśli sprzedajesz produkt cyfrowy na golfa-książki, zatytułowany "porady dla początkujących golf", nie chcesz, aby twoje reklamy pokazują, gdy ktoś szuka bezpłatny golfa dla początkujących, porady dla początkujących, porady golf torrent, pobierz wskazówki początkujących golfowe, itp.

Wszystko, co musisz zrobić tutaj, aby poprzedzać te słowa kluczowe z ujemnym (-) znak, np.

-za darmo

torrent

-pobierz

Obejrzyj ten wykluczających słów kluczowych meczu wideo:

To bardzo ważne: musisz stworzyć swoją listę wykluczających słów kluczowych. Zwrócić uwagę wykluczające słowa kluczowe, po prostu wykorzystać darmowe narzędzie propozycji słów kluczowych Google lub Wordtracker darmowe narzędzie, wprowadź słowo kluczowe, które chcesz adresować komunikat, i wyświetlić listę, aby zobaczyć, czy są jakieś kluczowych terminów nie chcesz, aby twoje ogłoszenie pojawić się, jeśli ktoś wprowadza je w.

Ja zwykle znajduje się lista około 500 – 600 wykluczających słów kluczowych w każdej kampanii AdWords, które mam – to gwarantuje, że moje ogłoszenie będzie wyświetlane tylko na najbardziej skoncentrowane kluczowych terminów, a tym samym przynosi mi lepsze zyski.


Zdając sobie sprawę Twój potencjalny klient kupuje cyklu życia

Zdając sobie sprawę twój potencjalny klient kupuje cyklu życia jest bardzo ważne w wyborze rodzaju słowa kluczowe, które muszą być skierowane do każdej kampanii AdWords, które zamierzasz zainstalować.

Istnieją 3 kategorie słów kluczowych – a właśnie ogląda słowa kluczowe, słowa kluczowe i porównania i, w końcu, kupując słowa kluczowe. Tylko to, że kategorie te słowa znaczą?

Pozwól mi wyjaśnić to na jednym przykładzie. Weźmy, na przykład, jest promowanie samochód BMW serii 7 jako partnera – jakie słowa kluczowe powinny być dla najlepszych wyników:

1. Wyświetlanie Słów Kluczowych

W tym etapie potencjalni klienci prawdopodobnie nie wiesz, jaki model lub jakie marki samochodu on/ona chce. Ale on/ona jest zainteresowany w uzyskaniu nowego samochodu.

Tak to wystarczy wpisać słowa kluczowe, jak poniżej, aby dowiedzieć się, jakie rodzaje maszyn i modeli dostępne są:

– szybkie samochody

– fajne samochody

– samochody sportowe

– dobre maszyny

– inteligentne maszyny

Lista się nie kończy – ale tylko po to, aby dać wam przykład słów kluczowych, będą być może wejść. To wyświetlanie słów kluczowych fazie.

Jeśli promujesz BMW serii 7 samochód i są kierowane słowa kluczowe, takie jak te, najprawdopodobniej dostaniesz dużo wyświetleń, można uzyskać wiele kliknięć, ale nie ma konwersji – przyczyna tkwi w tym, że ludzie, którzy typu w te słowa nawet nie mają zamiaru kupić.

Zwykle nie wzywam was do celu takie słowa kluczowe dla kampanii AdWords. To po prostu strata czasu i pieniędzy.

2. Porównaj Słów Kluczowych

Po niektórych badań, czy potencjalny klient decyduje, co chce kupić samochód BMW – ale nie wie jaki model chce. Na tym etapie, chce dowiedzieć się więcej o samochodach BMW, tak, że będzie wpisać słowa kluczowe, jak:

– BMW na sprzedaż

– BMW opinie

– porównać modele BMW

Jeśli masz stworzony посадочная strona do zbierania potencjalnych klientów, imię i adres e-mail w zamian za bezpłatny raport napisz do serii, film, audio, itp. wychowywać go/jej na typy samochodu BMW modeli, i ostatecznie przekonać go, dlaczego on/ona musi uzyskać BMW 7 serii samochód, który promujesz, to musisz być kierowane te słowa kluczowe w kampanii reklamowej AdWords.

To porównanie słowa kluczowe faza. Pamiętaj, na tym etapie, klienci wiedzą, czego chcą – w BMW, ale on/ona nie wie, czy były samochody BMW to najlepszy wybór dla niego, czy on/ona nie wie, w jakim modelu iść. Z prawej marketingowe sztuczki, możesz być w stanie uzyskać niektóre sprzedaży tutaj.

3. Zakup Słów Kluczowych

Twój potencjalny klient wie, że on/ona chce – BMW serii 7 auto i gotowy do zakupu. Tak on/ona będzie wpisać słowa kluczowe, jak:

– sprzedam BMW serii 7

– tanie BMW serii 7

– BMW serii 7 oferuje

– BMW serii 7 sprzedaż samochodów

Lista jest długa – te nazywane są "zakup słów kluczowych", i to, gdzie jest najwięcej pieniędzy będzie się odbywać od – to gdzie należy skierować słowa kluczowe – Wszystkie wystąpienia słowa kluczowe zawierające frazę "BMW serii 7".

Dostaniesz największą liczbę konwersji z tych kupować słowa kluczowe.


Narzędzia Do Badania Słów Kluczowych

Ja normalnie korzystać z tych 3 darmowych narzędzi podczas mojego badania słów kluczowych, aby odpowiednie słowa kluczowe dla mojej kampanii AdWords:

1. Google do badania słów kluczowych, narzędzie

2. Wordtracker darmowe narzędzie do badania słowa kluczowego

3. Słowo kluczowe "Discovery" wolnego badania słów kluczowych, narzędzie

Ile Muszę Za Zakład? – Wskazówki do określenia maksymalnej PDA

Jako surowca oceny, będę uważać, że mam zamiar dostać 1 sprzedaż 100 kliknięć (można przyjąć założenie to jak dobrze)

Załóżmy, że komisja, którą otrzymasz za ten produkt wynosi $47 za każdą sprzedaż. W ten sposób, twoja maksymalna PDA powinien być:

Prowizje za sprzedaż 1 / 100

Który w tym przypadku będzie $0.47 – można ustawić maksymalną PDA jak $0.47.

Jednak, można również założyć, że będziesz w stanie uzyskać 1 sprzedaż w każdych 50 kliknięć. W takim przypadku można ustawić maksymalny PDA jak $0.94.

Ok, mogę dostać sprzedaży co 33 kliknięć średnio (to moja średnia) – jak dla mnie, mogę ustawić mój maksymalny PDA jak $1.42.

Czy mogę zainstalować mój Maksymalny PDA jest taka sama, jak stawka minimalna określona w AdWords?

Zanim odpowiem na to pytanie, pozwól mi wyjaśnić, co to jest minimalna stawka, określona w AdWords oznacza to minimalna stawka minimalna kwota, którą należy ustawić jako maksymalnej PDA do tego, aby Google Adwords w celu wyświetlenia twojej reklamy.

Jeśli instalujesz maksymalną PDA będzie niższa niż podana w minimalnej stawki, a następnie Google Adwords nie będzie wyświetlać się twoje reklamy.

Wracając do pytania, tak, można ustawić maksymalną PDA dla każdego słowa kluczowego będzie taki sam, jak minimalna stawka, określona w AdWords. Postępując w ten sposób, twoja reklama będzie najbardziej prawdopodobnie być umieszczone w tylnej części według słów kluczowych proponujesz cenę.

Na przykład, jeśli masz już 10 ogłoszeń dla tego konkretnego słowa kluczowego proponujesz cenę za twoje ogłoszenie będzie wyświetlane na 11. pozycji.

Kierowanie Wyszukiwania Treści W Sieci – Czy Nie?

Kiedy wpiszesz swoje kampanie ustawień zobaczysz kolumnę, która nazywa się "sieci", który pozwala stan sieci, w którym chcesz, aby reklamy były wyświetlane w.

1. Szukaj W Google

Przy tym sprawdza się (powinno być sprawdzone), reklamy będą wyświetlane, gdy użytkownik wpisze słowo kluczowe ty zgłoszenie do wyszukiwarki Google.

2. Wyszukiwanie Sieci

Przy tym sprawdza, reklama będzie wyświetlana, gdy użytkownik wpisze słowo kluczowe masz zakład w Google szukaj w sieci – takie jak Froggle, grupy dyskusyjne Google, AOL, Netscape, Ask.com, Shopping.com, Earthlink.com usługa compuserve, AT&t.

Ja osobiście nie polecam Ci sprawdzić ten wariant, bo kliknięcia nie bardzo celowa (na podstawie doświadczenia)

3. Zawartość Sieci

Gdy ta opcja jest włączona, reklamy pojawią się w odpowiednich stronach w Internecie, w którym wydawcy moduły w Адсенсе.

Nie polecam Ci sprawdzić ten wariant, ponieważ kliknięć Można uzyskać bardzo rozwiązał (znowu na podstawie mojego doświadczenia)


Jak Mogę Napisać Skuteczny Tekst Reklamowy?

Napisać skuteczny tekst reklamowy-to jest bardzo ważne, aby uzyskać bardzo dobry ХТР – bo twoja reklama będzie się wyróżniać od innych, a to z pewnością przyciągną uwagę ludzi i kliknie na reklamę.

Jednym z dobrych sposobów, aby stworzyć tekst reklamowy-to stworzyć swój własny "machnięcia" plik – plik ten będzie zawierać dobra reklama zdanie, które można użyć.

Pewnie zapytacie mnie teraz, jak możesz znaleźć dobrą reklamę zdanie, które można wykorzystać – łatwo. Wszystko, co musisz zrobić, to patrzeć w lokalnej gazecie, która kiedykolwiek reklamę, która rzucić ci się w oczy będzie dobrym ogłoszenie – skopiuj dokładną frazę w reklamie, co rzuciło mi się w oczy i umieść go w ten "rozmach" pliku. Jeśli to ogłoszenie frazy można złapać twoim zdaniem, bardzo prawdopodobne, że może wpaść w oczy innym.

Inny sposób to spojrzeć na reklamy w wyszukiwarce Google dla wielu słów kluczowych, które chcesz umieścić swoje ogłoszenie na ogłoszenia rzuci się wam w oczy – i dla reklamy, co rzuciło mi się w oczy ogłoszenie, że zdanie zrobiła reklamodawca używać? Skopiuj to ogłoszenie w swój frazy "serwetki" plik ponownie.

Z biegiem czasu, będziesz miał "swipe" plik pełna chwytliwych reklam zwrotów, które można wykorzystać w swoich reklamach, aby mieć skuteczny tekst reklamowy, a tym samym zwiększenie CTR reklam.


Co To Jest Google Policzek?

Co to jest Google policzek? Umieścić go w laika, to po prostu oznacza, że Google адвордс karać reklamodawców, uderzając ich z bardzo wysokiej minimalnej stawki dla słów kluczowych – od minimalnej stawki 5 $lub 10 $za Kliknięcie dla słowa kluczowego.

Jest powód, dlaczego te reklamodawcy ukarane, najprawdopodobniej ze względu na jakość strony docelowej prowadzą ludzi, gdy ich reklamy nacisnął.

Jak już wiesz, firma Google kocha unikalne treści, a oni nie lubimy spamu, więc jeśli masz zamiar kogoś to na stronę, gdzie znajduje się nic, oprócz 2 pól formularza, aby poprosić o ich imię i nazwisko oraz adres e-mail, najprawdopodobniej, będą nakładać kary od Google – z drugiej strony, trzeba zapłacić bardzo wysoką cenę za kliknięcie.

Skąd Mam Wiedzieć, Czy Byłem W Google "Hit"?

Bardzo proste, wszystko co musisz zrobić, to patrzeć na "wynik jakości" kolumna w kampanii, grupy reklam na stronie.

Jeśli zajrzeć pod kolumnę wynik jakości, zobaczysz "stawka minimalna" pod wynik jakości dla każdego słowa kluczowego – jeśli minimalna stawka 5 $lub $10, to znaczy powiedzieć, że ty żyjesz Google "policzek" dla danego słowa kluczowego.

Kiedy tak się dzieje, to oznacza, że Google uzna, że strona docelowa przyprowadziłeś użytkownika, po kliknięciu na reklamę, nie należy do kluczowych już złożyły wnioski w lub strony docelowej ma bardzo słaba jakość treści. Trzeba zajrzeć w poprawie przeznaczenia strony internetowej.

Czy Są Jakieś Inne Płacą Za Kliknięcie Strony Internetowe Gdzie Mogę Umieścić Moje Reklamy?

Niektórzy z was mogą znaleźć w AdWords konkurencyjnych (tam naprawdę dużo konkurencji w niektórych z tych bardzo gorących wnęk).

Można rozważyć możliwość umieszczenia swojej reklamy w innych pay per click wyszukiwarek, ponieważ konkurencja jest mniejsza, a także nie trzeba płacić zbyt dużo za kliknięcie.

Oto kilka innych pay per click wyszukiwarek możesz rozważyć umieszczenie Swojej reklamy w:

Marketing Wyszukiwania Yahoo

– W MSN AdCenter

– 7 wyszukiwanie

– LookSmart

– Miva

– Zwiększyć

– Z adbrite

Robiłam postępy w niektórych innych wyszukiwarek – niektórzy z tych, którzy naprawdę konkurencyjnych słów kluczowych, tylko mnie kosztować $0.01 za kliknięcie w niektórych z tych wyszukiwarek! ;)

Mamy nadzieję, że znalazłeś w tym artykule useful1

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, jak zrobić opłacalna reklama kontekstowa .

Wszystkiego najlepszego
Mathaios

Translated by Yandex.Translate and Global Translator

Napisz odpowiedź

Musisz być wszedł w aby zostawić komentarz.


Dowiedz Się, Jak Odnieść Sukces W AdWords
Nazwa:
Adres e-mail:
Nienawidzimy spamu więcej niż ty!
Twoja prywatność jest bezpieczny z nami.

Potężne Narzędzia