E-Mail Marketing

Ako slovo povedať, e-mail marketing je spôsob, ako sa na trhu a propagovať produkty a služby prostredníctvom e-mailu písmená.
Pri podnikaní on-line, e-mail marketing je základ úspechu, a on-line podnikania nemôže existovať bez nej.Aj v našich časoch, e-mail marketing je absolútne nevyhnutné pre offline podnikov príliš!
Tak, ako to funguje:za prvé, budete musieť mechanizmus (autoresponder) ak chcete odoslať e-mail písmená bez toho, aby sa obvinený pre spam a dostať sa zablokuje.Potom musíte mať spôsob, ako zachytiť e-mailovej adresy realizovať (e-mail zachytiť forme) v listoch alebo v mieste poslať čitateľom,takže môžete sledovať s nimi prezentovať svoje ponuky a pokúsiť sa presvedčiť ich, aby prijali opatrenia na nich.
E-mail marketing je veľmi jednoduchý a v jeho filozofii, ale to je trochu technicky zložité a to by mali byť študované, kým sa naučíte, ako používať to správne pre maximálny výkon.
Pokračovať v čítaní stránku a budete ll nájsť všetko o tom, ako nastaviť profesionálny e-mail marketing systému.


Autoresponders

Aké sú "Autoresponders"?Autoresponder je systém, ktorý má všetky práce e-mail marketing.Je mechanizmus, ktorý zachytáva e-mailovej adresy a pošle e-mail listov bez toho, aby sa obvinený pre spam.Existujú aj iné spôsoby, ako poslať e-mail listov (odosielateľov,hromadné odosielateľov), ale nie sú spoľahlivé na ich deliverability a výkon, a nemala by byť v porovnaní s autoresponders ako sú niečo iné.Ako si môžete uzatvoriť ,autoresponder je mechanizmus, ktorý stavia svoju zoznam potenciálnych zákazníkov, a dať možnosť sledovať s nimi.

O zriadení autoresponder ste ll byť schopný:
-nastavenie e-mailového zachytiť formulár vašu e-mailovú písmená alebo na webovej stránke, ktorú odosielate, sa vám čitateľom,tak sa môže prihlásiť na svoj zoznam a získať viac informácií o tom, čo musíte im ponúknuť.
-nastavenie vašich sledovať, e-mail listov.Majte na pamäti, že tieto tvoje predplatiteľov je kľúčové, aby sa predaj.Štatistiky ukázali, že predaj sa uskutočňuje prostredníctvom e-mailový marketing ,musí byť ponuka predložená medzi 4 až 7 krát vyhliadky.
-nesmie byť obvinený pre spam.Ako autoresponder zachytáva e-mailové adresy, to znamená, že odberateľ je ochotný prijímať informácie od vás, (double opt-in).Majte na pamäti, že zasielanie e-mailových listov s z prijímače sa dohodli, prijímať e-maily, ktoré od vás môže stáť ako "spam" a mať ďalšie problémy s odosielaním e-mailov.Viac informácií o "spamový".
Na záver ,autoresponder je systém, ktorý má všetky e-mailový marketing práce s bezpečnosti a cez ňu môžete začať budovať vzťah s publikom.Je autoresponder je "musí mať nástroj" pri podnikaní na internete.
Vidieť dva najpopulárnejšie autoresponders v webe:
GetResponse
Aweber


Nové Plemeno Autoresponder, Automatické Nastavenie Hlásení

Zaslal Tom Kulzer (AWeber CEO)
Koncepcia sledovať autoresponder revolučný Internet Marketing. Teraz, "Automatické Nastavenie hlásení" sľubuje priniesť oblasti ešte väčší stupeň účinnosti.


Email Marketing $19/Month!

Môžete Mať Viac Predajov, Príliš?
Pomáha nad 102,000+ podnikanie, ako zvýšiť vaše zisky a budovať vzťahy so zákazníkmi pomocou AWeber to opt-in email marketing software pre viac ako 10 rokov.
Prevziať Bezplatné Skúšobné Jazdy dnes!

To posledné inovácie umožňuje skúsení obchodníci bezbolestne prenos marketingové know-how, aby ich celý downlines. Obchodník teraz môže poskytnúť každý z jeho spodnej línii zástupcov s nadväznosti autoresponse systém, ktorý je už súčasťou marketingu je vopred písomné správy.

Výsledok? Len pár minút práce na časti, skúsený obchodník, a každý z jeho opakovanie je nastavený s rovnakým snažil a pravda marketingové správy.

Prípadová Štúdia: Obchodník Matt a Nového Plemena
Napríklad, pozrite sa na prípade fiktívna sieť marketingu s názvom Matt M:

Pre roky, Matt bol úspešne marketing Všetkých Prírodných Liečiv pomocou následných autoresponder. V skutočnosti, veľa z jeho úspech možno pripísať na súbor siedmich správy, e-mailom na všetky jeho potenciálnych zákazníkov. Matt má starostlivo vytvorené tieto správy sa v priebehu rokov, a sú naozaj skvelé.

Nedávno, Matt sa snaží prejsť čo sa naučili spolu na jeho spodnej línii zástupcov. Vysvetľuje jeho zásady marketingu, cez telefón, a on vie, že niekoľko jeho opakovanie prejsť jeho následné správy, približne medzi sebou.

Avšak, Matt zistí, že jeho perly múdrosti zriedka prežiť tento "hovorí a retelling' je neporušená. On vie, že jeho obchodní zástupcovia nie sú dostať všade blízko, čo by sa mohlo z jeho vedomia. Chce tam bolo spôsob, ako využiť dnešné technológie, a využiť ju pre dobro jeho spodnej línii...
Zadajte Automatické Nastavenie Hlásení
Pomocou Automatického Správu Inštalačný systém, Matt je downline opakovanie môžete objednať svoje vlastné, sledovať autoresponse účty, ktoré sú už zabalené s Matnou vopred písomné správy. Môžu žať plody Matt skúsenosti s ľahkosťou.

Každý rep prispôsobiť Matt ' správy pre seba po prihlásení sa na svoju novú sledovať autoresponder účet, a vstup do jeho vlastné kontaktné informácie.


Email Marketing $19/Month!

Tu je Matt pôvodnej autoresponse správa:

  Ahoj VIESŤ MENO,Vďaka za zastavenie pri Všetkých Prírodných Liečiv webové stránky dnes! Dúfame, že sa vám príde čoskoro!

  S Pozdravom, Matt M.
  matt@all-natural-pharma.com 918 Šidlo Sv.

  Prírodné, PA 22314

Oznámenie, že správa pozdrav používa premennú, (OLOVO MENO). Variabilný zaručuje, že každý z Matt to vedie sa hlásenie prispôsobených s jeho alebo jej vlastné meno. Oznámenie, tiež, že Mt je meno, priezvisko a adresa sú na konci správy.
Prípadová Štúdia: Downline Dan a Nového Plemena
Dan je jedným z Matt je downline zástupcov. On nariadil jeho vlastné, sledovať autoresponder cez Mt. Pretože Matt je pomocou Automatické Nastavenie hlásení, Dan účtu prišiel balené s Matnou marketingové správy. Dan osobné tieto správy seba a odpovedať na niekoľko otázok v jeho Online Ovládací Panel. Teraz Dan je pošle jeho vlastné osobné verzia Matt ' správy svojim zákazníkom! Všetky základný obsah je Matt, ale Dan to kontaktných informácií je na písmená. Tu je autoresponse, že Dan posiela svojich potenciálnych zákazníkov:

  Ahoj, VIESŤ NAMEThanks pre zastavenie pri Všetkých Prírodných Liečiv webové stránky dnes! Dúfame, že sa vám príde čoskoro!

  S Pozdravom, Dan D.
  dan@pharma-ceuticals.com 5 Farmy Spôsobom
  Sootuh, TN 88457

Všimnite si, že kontakt, meno, priezvisko a adresa na konci e-mailu sa Dan, ale že pozdrav na začiatku správy stále obsahuje názov Dan je viesť.
Misia Splnená
S Matnou skúsenosti v ruke, Dan je teraz marketing viac úspešne, ako kedykoľvek predtým. A on nie je jediný, – Matt ' celý downline je teraz pomocou jeho marketingové správy! Matt je provízie rastú exponenciálne.

Matt a Dan je situácia nie je jedinečná. Všetky siete marketingu so zavedenou downline môže využívať príležitosti k dispozícii v auto správy nastavenie systému. Neexistuje lepší spôsob, ako dať viac auto vo vašej autoresponder.
Ako písať výkonný e-mail písmená.

Už asi pochopili, ako výkonný e-mail Marketing môže byť pre vaše podnikanie.A aby vám ešte viac v email marketingu položila som na konci tohto príspevku odkaz, z ktorého si môžete stiahnuť ZADARMO video kurz o ako písať účinné e-mail listov.

Chytiť šancu a stiahnuť videá a dozvedieť sa viac:

-Ako vytvoriť každý aspekt výkonný e-mail, z predmete celú cestu do PS.

-Jednoduchý spôsob ako vytvoriť "e-mailom plán", ktoré sa prakticky píše e-maily, pre vás!

-Ako vytvoriť vzrušenie, o čo predávate (aj keď je to nudné, ako nečistoty).

-Ako získať ľudí, aby konali teraz, namiesto toho, aby ho až neskôr. (To je často dôvod, prečo nového marketingu nedokážem si ľudia kúpiť, pretože nevedia, ako dostať ľudí ku kúpe okamžite, ale budete vedieť, ako po zhliadnutí týchto videí.)

-Ako poľský svoj email a dostať ju pripravený pre rozhlasové a televízne vysielanie. Poznámka: kroky sú celkom jednoduché, ale ak si nechať ujsť ani jeden z nich, budete VRAŽDY žiadnu šancu získať dobré výsledky!

-Ako môžete okamžite dosiahnuť kreatívne, silný myslenie, budete musieť napísať vrah e-mail proma (všetky pro je to vedia a nikto zatiaľ hovoriť o tom).

-Najväčším omylom ľudí, aby s predmetom riadky, ktoré zaručuje vašu e-mailovú nebudú otvorené.

-Tajomstvo formátovanie vašich e-mailov, aby boli ľahko čitateľné (a prečo 75% z marketingu úplne ignorovať tejto časti, ktoré dooms svoje e-maily na získanie odstránené skôr, než si to ani prečítať).

-Ako "burn" schopnosť písať vrah e-mail proma do mozgu, tak, že písanie tokov prirodzene od vás (bude to veľké oko otvárač pre vás, a vziať si od miesta, kde ste teraz, je talentovaný spisovateľ, ktorý môže chrliť jeden winner za druhým!)

-Dve veci, ktoré potrebujete pred dokonca začíname písať vrah e-mail proma (a prečo zabudol týchto dvoch je surefire recept na zlyhanie).

-Jednoduchý trik, ktorý vám pomôže udržať vašu čitateľov oči prilepené na obrazovku a účinnosti ich prečítať každé slovo! Poznámka: zahŕňa používanie troch "čarovných slov".

-Ako plavidlá podliehajúce riadky, ktoré si ľudia tak zvedaví, MAJÚ otvoriť svoje e-maily. Tip: Ak váš e-mail nedostane otvorené, to nebude čítať, a nikto kúpi, tak táto časť je veľmi dôležité.

-Skutočné triky, ktoré klady používať na uskutočňovanie ľudia pocit, že píšete priamo na nich (čo vám umožní stavať neuveriteľnú úroveň dôvery svojich čitateľov).

-Ako vytvoriť konverzačné otvorenie, že hovno ľudí, a núti ich, aby si zvyšok váš e-mail.

-Ako prinútiť ľudí, aby čítanie, keď sa otvorí váš e-mail osvedčené triky z najlepších svetových copywriters.

-Dve obrovské chyby ľudia robia v ich otvory, vrátane toho, že každý si MYSLÍ, že funguje, ale že skutočne bolí výsledkov (vyhnite sa to na všetkých nákladov!).

-Ako si udržať svoje telo skopírovať tesný a na cieľ, takže ľudia si prečítajte celú cestu až do konca, a kliknite na link a pozrite sa na to, čo ponúkate.

-Ako vytvoriť guľky, ktoré zachytáva pozornosť ľudí, a robí ponúkajú neodolateľné!

-Najväčším omylom musíte nikdy robiť pri písaní tele e-mailu (preskočte tento jeden, a máte zaručené, aby sa zero predaja).

-Ako môžete použiť magisterský stupeň tajné "vedro brigády kopírovať" prinútiť ľudí, aby prečítajte si celý váš e-mail, bez ohľadu na to, čo predávate.

-Ako vytvoriť vrah uzavrieť, že robí ľudí, aby konali teraz (zahŕňa jeden najväčšia chyba, že sa musíte vyhnúť, ak chcete, aby ľudia prijali opatrenia).

-Ako plavidlo vrah P. S., ktorý bude riadiť ľudí kúpiť, čo predávate.

-Najdôležitejším pravidlom pri písaní akejkoľvek e-mailovej podpory (toto je dôležitejšie, než čokoľvek iné, mohli by ste sa naučiť).

-6 chyby ľudia robia pri písaní proma, že bolí ich výsledky.

Stiahnuť "E-Mail Proma Vystavená"video kurz.
7 Krokov Pre Zlepšenie Vašej E-Mail Marketing

Úspech váš e-mail marketingovej kampane je často založený na komplex faktorov. Avšak, mnoho z týchto problémov môže byť aktívne podarilo zabezpečiť optimalizovaný odpoveď. Pri vývoji vaše ďalšie e-mailové kampane, zvážte nasledujúce pokyny.

1. Váš zoznam.

Určite jeden z najdôležitejších aspektov každého e-mail marketingovej kampane, zoznam je v priamej korelácii k vášmu úspechu. Sú vaše mená posledných? Majú sa dohodli na trh? Majú sa prejavilo záujem produkty alebo služby podobné svoj vlastný? Uistite sa, že používate domu zoznam (mená zhromaždených na vlastnú), alebo boli nákupy od renomovaných makléra.

2. Váš predmet.

Získanie používateľ ak chcete otvoriť správu je prvoradá ľubovoľný e-mail marketingovej kampane. Najlepší spôsob, ako určiť predmet, ktorý funguje najlepšie, je rozbiť váš e-maily do troch náhodných ešte rovnakých skupín. Opatrenie odpoveď na každý e-mail a použite najvyššiu výrobu ako svoju kontrolu. V nadväznosti e-maily, pokúsiť sa poraziť návratnosť vašej kontrolný e-mail.

3. Vaše odosielateľ informácie.

Aké informácie sa zobrazujú na odosielateľa line váš e-mail? Bude to vaše vyhliadky rozpoznať? Robiť chcú počuť od vás? Často krát, emaily sú odstránené bez toho, aby sa začalo kvôli indiscernible meno odosielateľa. Vaše meno odosielateľa by mali byť stručné a zrozumiteľné.

4. Sledovať svoje výsledky.

Sledovanie umožňuje zistiť, ktorý otvoril svoju správu a kliknete na odkaz alebo viaceré odkazy v e-maile. Určenie toho, čo fungovalo a čo nemal, môžete zopakovať úspech na váš ďalší e-mail. Ako je uvedené vyššie, sledovanie, je obzvlášť dôležité pri testovaní predmet linky, zasadený odkazy a ostatné priame reakcie vozidiel.

5. Uistite sa, že váš odhlásiť metóda je v mieste a v práci.

CAN-SPAM zákon z roku 2003 sa vyžaduje, aby sa všetky e-mailové správy obsahujú jasné pokyny, ako opt-out z nasledujúcich korešpondencia. Poskytujú odhlásiť mechanizmus, ktorý umožňuje tí, ktorí dostávajú svoj e-mail, aby vám poslal, a e-mail a uveďte ich túžbu opt-out z prijímať ďalšie e-maily, ktoré od vás alebo vaše podnikanie. Ak príjemcov už nechcem počuť od vás, je to vo vašom najlepšom záujme, aby ich odstránil zo svojho zoznamu.

6. Vaše obrázky sú správne odkazuje a ktoré ste používali alt tagy v každej snímky.

Nesprávne odkazovanie váš obrázok môže spôsobiť nich objaviť zlomené keď chcete správu odoslať, – obávaný červený krížik. Poistiť obrázok odkazuje správne, musí to byť uvedené ako img src="http://www.yourdomain.com...." skôr ako, img src="/images/picture.jpg". Alt tagy sú ďalšou dôležitou súčasťou svoje obrázky. Nové funkcie zabezpečenia v takmer každý e-mailový klient v týchto dňoch zakáže obrázkov automaticky. So alt tagy v objekte umožniť svojmu čitateľovi identifikovať obrazu a zistiť, či je bezpečné, aby.

7. Test, Test, Test!

Bez ohľadu na to, aké sú vaše zapojenie s e-mail marketing sa stane, je dôležité, aby ste dodržali pokyny uvedené vyššie pre úspešné výsledky. Okrem toho, kľúč je test, test, test! Po každom e-mailovú kampaň, meranie, ktoré sa otvorí, kliknite na tlačidlo-throughs, a nákupy. Dokument konkrétny dátum, čas, zoznam, predmet, obsah a používa na výrobu svojich výsledkov. Vráťte sa späť na svoje dokumentácie pred ďalšiu kampaň.

E-mail nemusí byť komplexná forma marketingu. Existuje mnoho osvedčených postupov, ktoré môžete sledovať, a niektoré jednoduché pravidlá, ktoré zabezpečia efektívne dodanie, otvoriť a konverzie. Podľa nasledujúcich jednoduchých pravidiel uvedených v tomto článku, budete nie len dodať a účinné e-mailové kampane, budete objavovať v súlade metóda pre generovanie príjmov pre vaše podnikanie.


Postupujte Až Systému V Krabici

Follow Up To Fortunes

Naučte sa, ako nastaviť vaše e-mailové marketingové úsilie pre najlepšiu účinnosť a unbilieveable výsledky.Complete "A Vyplniť Prázdne" Follow-Up Systém Zaručené Ak Chcete Extrahovať Maximálny Zisk S Minimálnym Úsilím Od Každého Jedného Z Vašich Zákazníkov!

Už viete, že "Peniaze je V Zozname"... Teraz môžeš "copy & paste" váš spôsob ziskové e-mailové kampane!

Kliknite Sem A Dozviete Sa, Ako!


Translated by Yandex.Translate and Global Translator

Nechajte Odpoveď

Musíte byť prihlásený na post komentár.


Naučte Sa, Ako Mať Úspech V Službe Adwords
Názov:
E-mail:
Neznášame spam viac ako vy!
Vaše Súkromie je bezpečné s nami.

Výkonné Nástroje