PPC Tipy

PPC Reklama je pri vytváraní reklamy zobrazené vo vyhľadávačoch výsledkami a iných ľudí webových stránkach, keď niekto uskutoční vyhľadávanie.Napríklad, keď budete hľadať niečo v vyhľadávača Google potom v strane, v ktorej je spoločnosť google zobrazuje výsledky vyhľadávania ,v pravej časti tejto stránky sú tiež sa objavia štyri line reklamy, ktoré sú reklama, produkty alebo služby vzťahujúce sa na vašu otázku.
Takže ak kliknete na reklamu, ako je táto ,budete ll získať na webovej stránke, že táto osoba platí na inzerciu.Sú tam aj isté reklamy zobrazené na iných ľudí webové stránky, ktoré sú dohodnuté so spoločnosťou Google alebo iných reklamných spoločností na zobrazovanie týchto reklám tam webové stránky.
Takže pre immidiate návštevnosť generácie na PPC reklamy sa ukázali byť najlepší spôsob.Ale ak chcete byť úspešný s PPC musíte vedieť dobre, ako ho použiť, ako to je tiež dokázané, že PPC môžete získať zlomil, keď nevedia, ako nastaviť váš advertisng kampane.Čo chcem povedať je, že ak nemáte nastavení kampaní správne by ste mohli platiť za $5.00 per click s sa vytvára predaj, ale ak budete robiť všetko správne by ste mohli byť platiť len $0.01 za kliknutie a získať obrovské ammounts predaja.
Na záver, PPC reklama je najlepšie dopravné generácie metóda, keď sa používa správne.


-Ako nájsť kľúčové slová, ktoré ľudia používajú, keď sa chcú kúpiť.

Sú strácate veľa peňazí každý deň stále veľa kliknutia na vaše reklamy, ale nie predaj? Ak sa pozeráte na tento problém, potom musíte vyskúšať tento článok.

Budem pokrýva niektoré z najdôležitejších oblastí, ktoré potrebujete vedieť, ak chcete byť výhodné v Google Adwords.


Pochopenie Pojmov Používaných V Google Adwords

Toto sú niektoré z podmienok, ktoré sa najčastejšie používajú v Google Adwords a čo tieto pojmy sú:

1. Cena Za Kliknutie (CZK)

CZK, tiež známy ako Cena Za Kliknutietak , ako veľa spoločností, ktoré vám inzerovať s poplatkom, keď niekto klikne na vašu reklamu.

2. Maximálna CZK

Maximálna CZK je suma, ktorú ste ochotní zaplatiť na maximum, za kliknutie na vašu reklamu.

Budete musieť štát maximálnu CZK pre všetky kľúčové slová pri vytváraní novej kampane Google Adwords vám NEBUDE účtovať za svoju maximálnu CZK.

3. Zobrazení

Zobrazení je, koľkokrát sa vaša reklama bola zobrazená pre každé kľúčové slovo.

4. CTR (Click Through Rate)

MP, tiež známy ako Click Through Rate je percento generované Adwords pre každé kľúčové slovo – to sa vypočíta na základe nasledujúceho vzorca:

(Počtu Kliknutí a Počtu Zobrazení) * 100 = MP (v percentách)

Vo všeobecnosti platí, čím vyššia hodnota MP je, ďalšie relevantné Google myslíte, že vaše reklamy, a ako také, v priebehu času, ako váš MP zvyšuje, Google Adwords vám bude účtovať nižšiu per click, keď niekto klikne na vašu reklamu.

5. Skóre kvality (QS)

Skóre kvality je skóre, ktoré sa vypočítavajú podľa Google Adwords na základe viacerých faktorov – kvalita vašu cieľovú stránku (stránka, na ktorom budete viesť svojich návštevníkov, aby pri kliknutí na vašu reklamu), vaše kľúčové slovo MP, maximálna CZK, ktorú ste nastavili, atď.

Stránky v ktorých budete posielať návštevníkov, keď klikne na vašu reklamu, je veľmi dôležité – ak je vaša stránka je len veľmi jednoduchá stránka, ktorá poskytuje informácie nie, ale spýtajte sa ich, zadajte svoje meno a e-mail adresu, ak chcete pokračovať, je pravdepodobné, že budete mať veľmi zlé Skóre Kvality, a ako výsledok, budete musieť zaplatiť veľmi vysokú Cenu Za jedno Kliknutie.

V podstate, lepšie Skóre Kvality je, menej budete musieť zaplatiť, keď niekto klikne na vašu reklamu.


4 Kľúčové Slovo Typy V Google Adwords

K dispozícii sú 4 hlavné kľúčové slovo typy v Google Adwords, a idem vysvetliť, čo tieto kľúčové slová typy sú s príkladmi:

1. Voľná Zhoda

Voľná zhoda kľúčové slová sú kľúčové slová, bez akýchkoľvek obrátený čiarky (") alebo hranatých zátvorkách ([ ]) v medzi.

Dovoľte mi dať vám príklad kľúčové slovo s voľnou zhodou – naučiť golf.

Vaša reklama bude aktivovaná vždy, keď sa kľúčové slovo, fráza osoba typy obsahuje "učiť sa" a "golf". Tiež, vaše reklamy bude tiež byť aktivovaná pre súvisiacich pojmov týkajúcich sa slová "učiť sa" a "golf" ako dobre.

Tu sú niektoré príklady kľúčové slová, ktoré budú spúšťať vaše reklamy:

– naučte sa hrať golf

– golf learning webové stránky

– ovládať umenie učenia golf

– golf učiť sa lekcie on-line

Tento typ kľúčové slovo sa umožní, aby sa vaša reklama zobrazuje väčšinu času. Avšak, to je niekedy veľmi untargeted dopravy.

Ja osobne nie ako na cieľ kľúčové slová priradené voľnou zhodou v mojej kampane v službe Adwords.

2. Frázová Zhoda

Frázová zhoda kľúčové slová sú kľúčové slová, ktoré má obrátený čiarky v medzi – napríklad "učiť golf".

Vaša reklama sa bude len byť aktivovaná, ak je kľúčové slovo, fráza osoba typy obsahuje slovo "učiť golf" v tomto poradí.

Tu sú niektoré kľúčové slovné spojenie príklady, ktoré spúšťajú vašu reklamu:

– chcem sa učiť golf on-line

– naučiť golf na internet

– kde sa môžem dozvedieť golf

– naučiť golfového švihu

Avšak, vaša reklama sa NEBUDE aktivovaná, keď niekto zadá v nasledujúcich krokov:

– learning golf

– naučte sa hrať golf

– golf učiť sa

3. Presná Zhoda

Kľúčové slovo s presnou zhodou frázy majú hranatých zátvorkách, medzi nimi napríklad [učiť golf].

Ste reklama sa bude LEN byť aktivovaná, keď niekto vstúpi slová učiť golf v tomto poradí. Nič iné v prednej alebo na zadnej strane.

Milujem cieľ moje reklamy s oboma presnou a frázovou zhodou, kľúčové slová, ako sa mi najlepšie cielená návštevnosť na svoje stránky.

4. Vylučujúca Zhoda

Mnohí ľudia podceňujú so vylučujúce kľúčové slová v ich reklamné kampane. Budete musieť nájsť toľko negatívnych slov, ako je to možné odstrániť nechcené reklamy a nechcených kliknutí.

Dovoľte mi dať vám príklad – ak predávate digitálne knihy produktu na golf názvom "začiatočník golf tipy", nebudeš chcete, aby sa vaše reklamy zobrazovali, keď niekto hľadá zadarmo začiatočník golf tipy, začiatočník golf tipy torrent, začiatočník golf tipy na stiahnutie, atď.

Všetko, čo musíte urobiť, je tu, aby predchádzať tieto kľúčové slová so záporným (-) znamienkom, napríklad

-zdarma

-torrent

-na stiahnutie

Sledovať tento Vylučujúce kľúčové Slová Zápas Video:

To je veľmi dôležité: MUSÍTE vybudovať svoj zoznam vylučujúcich kľúčových slov. Pozor na vylučujúce kľúčové slová, jednoducho využiť voľný Google kľúčových Slov alebo zadarmo Wordtracker nástroj, zadajte kľúčové slovo, ktoré chcete zacieliť, a prechádzať zoznam a zistite, či neexistuje žiadne kľúčové slovo podmienky nechcete, aby sa vaša reklama zobrazila, ak niekto zadá ich.

Som normálne mať zoznam asi 500 – 600 vylučujúce kľúčové slová v akejkoľvek kampane služby Adwords tak, že som si – to zabezpečí, že moja reklama sa bude zobrazovať len pre najviac zacielené na kľúčové pojmy, a tým, že ma lepšie zisky.


Pochopenie Vášho Potenciálneho Zákazníka Nákupe životného Cyklu

Pochopenie vášho potenciálneho zákazníka nákupe životného cyklu je veľmi rozhodujúce v rozhodovaní o type kľúčových slov by ste mali zacieliť na všetky kampane služby Adwords tak, že budete na nastavenie.

V zásade existujú 3 kategórií kľúčových slov – a to Prehliadania kľúčové Slová, Porovnanie kľúčových Slov a konečne, Nákup kľúčové Slová. Len čo tieto kategórie kľúčové slová znamenajú?

Dovoľte mi to vysvetliť na príklade. Vezmite napríklad ste podporu BMW 7 series auto ako affiliate–, ktoré kľúčové slová by ste mali zacieliť na dosiahnutie najlepších výsledkov:

1. Prehliadanie Kľúčové Slová

V tejto fáze, potenciálnych zákazníkov, pravdepodobne nevie, aký model alebo dokonca to, čo značka auta on/ona chce. Ale on/ona je záujem získať nové auto.

Tak on si len zadať kľúčové slová, ako napríklad takto zistiť, aké typy osobných automobilov a modely sú k dispozícii:

– rýchle autá

– cool autá

– športové autá

– pekné autá

– inteligentné autá

Zoznam nekončí tam – ale len preto, aby vám príklad kľúčových slov, ktoré budú prípadne enter. Toto je prehliadanie kľúčové slová fázy.

Ak ste podpore BMW 7 series auto a používate aj zacielenie na kľúčové slová, ako sú tieto, je pravdepodobné, že budete mať veľa reklamy, môžete získať množstvo kliknutí, ale bez konverzie – dôvodom je, že ľudia, ktorí zadajte tieto slová nemajú ani zámer kúpiť.

Nemám normálne, aby ste cieľ ako kľúčové slová pre kampane služby Adwords. Je to len strata času a peňazí.

2. Porovnanie Kľúčových Slov

Po nejakom výskumu, si potenciálny zákazník sa rozhodne, že chce kúpiť BMW auto, ale nevie, ktoré model chce. V tejto fáze sa chce dozvedieť viac o BMW autá, tak mu budem zadajte kľúčové slová, ako napríklad:

– BMW na predaj

– BMW recenzie

– porovnať modely BMW

Ak máte vytvorené vstupnej stránky zhromažďovať vaše potenciálnych zákazníkov meno a e-mail adresu výmenou za bezplatný správa, e-mail seriálu, série video, audio série, atď. vzdelávať sa mu/jej na typy BMW modely áut sú k dispozícii, a nakoniec presvedčiť ho, prečo on/ona by mala dostať BMW 7 series auto, ktoré propagujete, potom by ste sa mali zamerať sa na tieto kľúčové slová v službe Adwords kampane.

To je porovnanie kľúčové slová fázy. Pamätajte si, že v tejto fáze sa vaši zákazníci vedia, čo chcú – v BMW, ale on/ona nevie, či BMW cars je najlepšou voľbou pre neho, alebo on/ona nevie, ktorý model ísť na. S pravým marketingové techniky, môžete byť schopní získať nejaké predaj tu.

3. Nákup Kľúčové Slová

Váš potenciálny zákazník vedieť, čo on/ona chce – BMW 7 series auto, a je ochotný kúpiť. Tak on/ona bude zadajte kľúčové slová, ako napríklad:

– predám BMW 7 series

– lacné BMW 7 series

– BMW 7 series ponúkajú

– BMW 7 series auto predaj

Zoznam pokračuje ďalej – Tieto sa nazývajú "Nákup kľúčové Slová", a to je kde väčšina peňazí bude vyrobený z – to je miesto, kde musíte zacielenie na kľúčové slová – všetky výskyty slov obsahujúcich frázu "BMW 7 series".

Budete mať najvyšší počet konverzií z týchto nákup kľúčové slová.


Nástroje Pre Výskum Kľúčových Slov

Som zvyčajne využívajú týchto 3 bezplatné nástroje počas môjho výskum kľúčových slov pre vhodné kľúčové slová pre môj kampane v službe Adwords:

1. Google Výskum Kľúčových slov Nástroj

2. Wordtracker je Zadarmo Kľúčových Výskumných Nástroj

3. Kľúčové slovo Discovery je Zadarmo Výskum Kľúčových slov Nástroj

Koľko By Som Cenovú Ponuku? – Tipy Pre Určenie Maximálnej CZK

Podľa hrubého odhadu, budem predpokladať, že ja idem 1 predaj každých 100 kliknutia (môžete si vziať tento predpoklad aj)

Povedzme, že komisia dostanete pre tento produkt je $47 pre každého predaja. Preto je vaša maximálna CZK, by mali byť:

Komisia venovala na Predaj 1 / 100

Čo v tomto prípade bude $0.47 – môžete nastaviť maximálnu ponuku CZK, ako $0.47.

Avšak, môžete tiež chcieť, aby predstavte si, že budete schopní získať 1 predaj v každom 50 kliknutí. V tomto scenári, môžete nastaviť maximálnu ponuku CZK, ako $0.94.

Normálne som sa budú môcť dostať na predaj každých 33 kliknutí na priemerný (to je môj priemer), takže pre mňa, môžem nastaviť môj maximálna CZK, ako $1.42.

Je To Pre Mňa Nastavenie Maximálnej CZK Byť Rovnaké Ako Minimálna akceptovateľná Uvedených v službe Adwords?

Než som sa odpovedať na túto otázku, dovoľte mi vysvetliť, čo to minimálna akceptovateľná uvedených v službe Adwords znamená – to minimálna akceptovateľná je minimálna suma, ktorú potrebujete, ak chcete nastaviť, ako je vaša maximálna CZK, aby služba Google Adwords ak chcete zobraziť vaše reklamy.

Ak nastavíte maximálnu ponuku CZK byť nižšia, ako je uvedené v minimálnu ponuku, potom Google Adwords nebude zobrazovať vaše reklamy.

Späť na otázku, áno, môžete nastaviť maximálnu ponuku CZK pre každé kľúčové slovo, aby sa rovnaké ako minimálna akceptovateľná uvedených v službe Adwords. Ak tak urobíte, vaša reklama sa bude s najväčšou pravdepodobnosťou bude umiestnený v samom konci pre kľúčové slovo ste ponúkania cien.

Povedzme, že ak existuje už 10 reklám na určité kľúčové slovo ste cenových – vaša reklama bude umiestnená v 11. pozíciu.

Zacieľuje Na Vyhľadávaciu – Obsah Sietí – Alebo Nie?

Keď vstúpite do nastavenia svojej kampane sa zobrazí stĺpec s názvom "Siete", ktorý umožňuje štátu siete, v ktorých sa majú vaše reklamy zobrazovať.

1. Vyhľadávanie Google

Ak je začiarknutá táto možnosť (musí to byť skontrolované), vaša reklama sa bude zobrazovať, keď niekto zadá kľúčové slovo ste cenovú ponuku pre vo vyhľadávača Google.

2. Vyhľadávacia Sieť

Ak je začiarknutá táto možnosť, vaša reklama sa bude zobrazovať, keď niekto zadá kľúčové slovo ste cenovú ponuku pre Vyhľadávania Google Siete – ako Froggle, Skupiny Google, AOL, Netscape, Ask.com, Shopping.com, Earthlink.com, Compuserve, AT&T.

Ja osobne nemám odporúčame vám, aby ste túto možnosť začiarknite, pretože kliknutia nie sú veľmi cielené (na základe skúseností)

3. Obsah Siete

Ak je táto možnosť začiarknutá, môžete sa budú zobrazovať reklamy v súvisiacich webových stránkach na Internete, v ktorom správca webu má Adsense modulov.

Neodporúčam vám, aby ste túto možnosť začiarknite, aj preto, lebo kliknutí sa dostanete, sú veľmi untargeted (opäť na základe mojich skúseností)


Ako Môžem Napísať Účinnú Reklamu Kópiu?

Písanie účinnú reklamu kópie je veľmi dôležité získať veľmi dobrý MP – pretože vaša reklama sa bude odlišovať od zvyšku a to bude určite chytiť pozornosť ľudí a kliknite na svoju reklamu.

Jeden dobrý spôsob, ako vytvoriť reklamu kopírovanie je vytvoriť svoj vlastný "prstom" súbor – tento súbor bude obsahovať dobré reklamné frázy, ktoré môžete použiť.

Ste pravdepodobne pýtať sa mi teraz ako môžete nájsť dobrú reklamu frázy môžete použiť jednoduché. Všetko, čo musíte urobiť, je pozrieť sa do svojho miestne noviny, ktoré niekedy reklamu, ktorá sa chytil vaše oko bude dobrá reklama – kopírovať presné frázy v reklame, ktorá sa chytil sa vaše oči, a umiestniť ho v tejto "prstom" súbor vy. Ak táto reklama fráza podarí chytiť do oka, je veľmi pravdepodobné, že bude schopný upútať aj iné.

Iný spôsob je pozrieť sa na reklamy, ktoré je v vyhľadávača Google pre jednotlivé kľúčové slová, ktoré hľadáte miesto vašej reklamy na – zistiť, ktoré reklamy chytil sa vaše oči – a pre reklamy, ktorá sa chytil sa vaše oči – čo reklamné frázy urobil inzerenta používať? Kópia tejto reklamy frázy do vášho "prstom" súbor znova.

V priebehu času, budete mať "prstom" súbor plné pútavých reklamných fráz, ktoré môžete použiť v reklamách na účinnú reklamu kopírovať, a tým zlepšenie vašej reklamy MP.


Čo Je To Google Facku?

Čo presne je spoločnosť Google Facku? Dať do laik podmienky, to jednoducho znamená, Google Adwords postihuje inzerentov tým, plieskal ich s veľmi vysokou minimálne cenovú ponuku pre kľúčové slovo – minimálne cenovú ponuku 5 alebo 10 eur za každé kliknutie na kľúčové slovo.

Dôvod, prečo tieto inzerentov sú penalizované je najviac pravdepodobné, že vzhľadom ku kvalite na cieľovej stránke vedú ľudí, keď sa ich reklamy majú byť klikli.

Ako už viete, Google miluje unikátny obsah, a že nenávidím spamom – takže ak budeš viesť niekoho k cieľovej stránky v prípade, že obsahuje nič, ale 2 polia formulára na opýtajte sa ich na ich prvé meno a e-mailovú adresu, budete s najväčšou pravdepodobnosťou bude Google penalizovať – by museli zaplatiť veľmi vysokú cenu za jedno kliknutie.

Ako Môžem Vedieť, Či Som Bol Google "Facku"?

Veľmi jednoduché, všetko, čo musíte urobiť, je pozrieť sa na "Skóre Kvality" stĺpec v svojej kampane, reklamnej skupiny stránok.

Ak sa pozriete pod stĺpec Skóre Kvality, uvidíte "Minimálnu cenovú Ponuku" na základe Skóre Kvality pre jednotlivé kľúčové slová – ak minimálna predajná cena je $5, $10, to znamená, že ste boli Google "facku", že určité kľúčové slovo.

Keď sa to stane, to znamená, že Google za to, že cieľovej webovej stránke, ktorú som viedol návštevník po kliknutí na vašu reklamu nie je relevantná pre kľúčové slová, ktoré ste predložené ponuky alebo cieľ internetovej stránky má veľmi zlú kvalitu obsahu. Budete musieť pozrieť na zlepšenie cieľovej webovej stránky.

Existujú Aj Iné Pay Per Click Stránkach, Kde Som Si Miesto Mojej Reklamy?

Niektorí z vás možno nájsť Adwords príliš konkurencieschopné (tam sú naozaj veľa súťaže v niektorých z tých veľmi horúce výklenkov).

Možno budete chcieť zvážiť umiestnenie vašej reklamy v iných Pay Per Click vyhľadávače, pretože konkurencia je menšie, a tiež nemusíte platiť príliš veľa na jedno kliknutie.

Tu sú niektoré z ďalších Pay Per Click vyhľadávače, možno budete chcieť zvážiť umiestnenie vašej reklamy v:

– Yahoo Search Marketing

– MSN AdCenter

– 7 Vyhľadávania

– LookSmart

– Miva

– Posilniť

– AdBrite

Musela som úspechy v niektorých iných vyhľadávačoch – niektoré z tých naozaj konkurenčné kľúčové slová, len ma stálo $0.01 za kliknutie, v niektorých z týchto vyhľadávačoch! ;)

Dúfam, že ste našli tento článok useful1

Kliknite tu sa dozviete, ako urobiť ziskové PPC Reklamy .

Všetko najlepšie
Mathaios

Translated by Yandex.Translate and Global Translator

Nechajte Odpoveď

Musíte byť prihlásený na post komentár.


Naučte Sa, Ako Mať Úspech V Službe Adwords
Názov:
E-mail:
Neznášame spam viac ako vy!
Vaše Súkromie je bezpečné s nami.

Výkonné Nástroje